Oranje-Nassau MW1

Speeltijden veld:
Woensdag: 20:00 – 20:00
Speeltijden zaal:
Woensdag, Sporthallen Zuid 20:00 – 21:00

Dames
  • HesterH
  • JokeV
  • LeoniekeS
  • MartineN
  • PaulineV

Heren
  • FrankF
  • HugoS
  • Ido
  • NielsB
  • NielsH
  • ReinoS
  • WouterB

 

Programma
Geen actueel programma gevonden.
Stand
Midweek poule 034 (najaar)
1De Vinken MW14400828
2Oranje Nassau MW14301611
3Sporting West / Amsterdam MW142024-9
4Synergo MW131022-8
5Atlantis MW241032-9
6KIOS MW130030-13
Uitslagen
week 41 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
14/10 20:00Oranje Nassau MW1Synergo MW1
week 40 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
07/10 20:30Sporting West / Amsterdam MW1Oranje Nassau MW1714
week 39 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
29/09 20:00De Vinken MW1Oranje Nassau MW11911
week 37 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
16/09 20:00KIOS MW1Oranje Nassau MW1515
week 36 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
09/09 20:00Oranje Nassau MW1Atlantis MW21311