Oranje-Nassau E1

Trainingstijden veld:
Woensdag: 17.30 – 18.30
Trainingstijden zaal:
Woensdag, Sporthallen Zuid 17:30 – 18:30

Coaches
  • Martine
  • Sanne

Dames
  • Meysa

Heren
  • Ben
  • Jasper
  • Joab
  • Lex
  • Pepijn

 

Programma
week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
11/01 14:45Swift E1Oranje Nassau E1OostenburgAmsterdam
week 2 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
18/01 12:15Oranje Nassau E1Blauw-Wit E1De PijpAmsterdam
week 3 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
25/01 10:10Rapid E1Oranje Nassau E1Kennemer SportcentrumHaarlem
week 4 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
01/02 11:00Rohda E1Oranje Nassau E1OokmeerAmsterdam
week 5 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
08/02 12:15Oranje Nassau E1Stormvogels E1De PijpAmsterdam
week 8 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
29/02 11:15Oranje Nassau E1Groen Geel / IJskoud de Beste E7De PijpAmsterdam
week 10 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
14/03 12:15Oranje Nassau E1Swift E1De PijpAmsterdam
week 11 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
21/03 09:30Blauw-Wit E1Oranje Nassau E1Blauw-Wit halAmsterdam
week 12 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
28/03 12:15Oranje Nassau E1Rapid E1De PijpAmsterdam

 

Stand
E-pupillen poule 058
1Stormvogels E13300635
2Blauw-Wit E12200412
3Groen Geel / IJskoud de Beste E7320144
4Rohda E1320143
5Rapid E120020-9
6Swift E120020-22
7Oranje Nassau E130030-23

 

Uitslagen
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
07/12 10:00Groen Geel / IJskoud de Beste E7Oranje Nassau E1137
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
30/11 12:00Stormvogels E1Oranje Nassau E1161
week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
23/11 12:15Oranje Nassau E1Rohda E135