Oranje-Nassau E1

Trainingstijden veld:
Woensdag: 17.30 – 18.30
Trainingstijden zaal:
Woensdag, Sporthallen Zuid 17:30 – 18:30

Coaches
  • Martine
  • Sanne

Dames
  • Meysa

Heren
  • Ben
  • Hugo
  • Jasper
  • Joab
  • Laurens
  • Lex
  • Oscar
  • Pepijn
  • Stef

 

Programma
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 10:00Sporting West E2Oranje Nassau E1InloophalAmsterdam
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:00Oranje Nassau E1Blauw-Wit E2De PijpAmsterdam
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 10:00Aurora E2Oranje Nassau E1Kennemer SportcentrumHaarlem
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 13:55Haarlem E3Oranje Nassau E1Kennemer SportcentrumHaarlem
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 12:00Oranje Nassau E1Rohda E1De PijpAmsterdam
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 12:35Rapid E2Oranje Nassau E1Kennemer SportcentrumHaarlem
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
02/03 12:05Oosterkwartier E1Oranje Nassau E1De SpaarneHaarlem
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 12:00Oranje Nassau E1Sporting West E2De PijpAmsterdam
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 10:00Oranje Nassau E1Rapid E2De PijpAmsterdam
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 09:00Blauw-Wit E2Oranje Nassau E1Blauw-Wit halAmsterdam
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 12:00Oranje Nassau E1Aurora E2De PijpAmsterdam

 

Stand
E-pupillen poule 086
1Blauw-Wit E2330067
2Oosterkwartier E1321056
3Rapid E23201418
4Haarlem E3312043
5Oranje Nassau E130212-3
6Sporting West E231022-9
7Rohda E130121-10
8Aurora E230030-12

 

Uitslagen
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 12:00Oranje Nassau E1Oosterkwartier E125
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 11:00Rohda E1Oranje Nassau E122
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 12:00Oranje Nassau E1Haarlem E322