Oranje-Nassau D1

e1

Trainingstijden veld:
Woensdag: 17.30 – 18.30
Trainingstijden zaal:
Woensdag, Sporthallen Zuid 17:30 – 18:30

Coach/Trainer
  • PieterS
  • ReinoS

Dames
  • Karlijn
  • Lisa
  • Olivia
  • Sara-Lin

Heren
  • Jesse
  • Joachim

 

Programma
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 13:00Oranje Nassau D1Rapid D1De PijpAmsterdam
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 10:00DKV Victoria D1Oranje Nassau D1DiemenDiemen
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 13:00Oranje Nassau D1Haarlem D1De PijpAmsterdam
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 12:15Badhoevedorp D1Oranje Nassau D1De SporthoeveBadhoevedorp
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 13:00Oranje Nassau D1Swift D2De PijpAmsterdam
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 14:40Aurora D1Oranje Nassau D1Kennemer SportcentrumHaarlem
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 10:10Rapid D1Oranje Nassau D1Kennemer SportcentrumHaarlem
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 13:00Oranje Nassau D1DKV Victoria D1De PijpAmsterdam
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 15:00Haarlem D1Oranje Nassau D1Kennemer SportcentrumHaarlem
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 13:00Oranje Nassau D1Badhoevedorp D1De PijpAmsterdam
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 15:45Swift D2Oranje Nassau D1OostenburgAmsterdam
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 13:00Oranje Nassau D1Aurora D1De PijpAmsterdam

 

Stand
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037
1Swift D2000000
2Badhoevedorp D1000000
3Rapid D1000000
4Oranje Nassau D1000000
5Haarlem D1000000
6DKV Victoria D1000000
7Aurora D1000000

 

Uitslagen
De verbinding met de Uitslagendienst is niet beschikbaar