Programma

week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
WK1316816/12 15:40Oranje Nassau 1DTS 1De PijpAmsterdamAJ.Kooij
WK1742516/12 14:30Oranje Nassau 2KVA 4De PijpAmsterdam
BK2135016/12 13:20Oranje Nassau 3SDO 3De PijpAmsterdam
BK3821416/12 12:15Oranje Nassau D1Purmer D1De PijpAmsterdam
BK3803516/12 12:15Oranje Nassau F2Purmer F1De PijpAmsterdam
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
BK3803123/12 12:15ZKV F2Oranje Nassau F2De StruyckZaandam
BK3881120/12 20:00Oranje Nassau MW1Atlantis MW1Sporthallen ZuidAmsterdam
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
WK1343106/01 15:30Badhoevedorp 1Oranje Nassau 1De SporthoeveBadhoevedorpWCA.Meegdes
WK1788006/01 16:45Badhoevedorp 2Oranje Nassau 2De SporthoeveBadhoevedorpGertDingemans
BK2232706/01 14:15Badhoevedorp 4Oranje Nassau 3De SporthoeveBadhoevedorp
BK3188806/01 13:10Badhoevedorp F1Oranje Nassau F1De SporthoeveBadhoevedorp
BK3803606/01 09:15DSO F2Oranje Nassau F2OosterhoutAlkmaar
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
WK1301413/01 17:50SDO 1Oranje Nassau 1De VosseHillegom
WK1714713/01 16:35SDO 2Oranje Nassau 2De VosseHillegom
BK2067813/01 13:00ESDO 4Oranje Nassau 3SporthalKockengen
BK3821613/01 14:00AW.DTV D2Oranje Nassau D1Gymzaal SG ReigersbosAmsterdam
BK3002013/01 10:00Sporting West F1Oranje Nassau F1InloophalAmsterdamHennePost
BK3939813/01 09:00Groen Geel F5Oranje Nassau F2Groen-GeelhalWormer
BK3882710/01 20:30Tweemaal Zes MW1Oranje Nassau MW1De ViersteeMaartensdijk
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
WK1291220/01 14:30Oranje Nassau 1Helios 1De PijpAmsterdam
WK1697820/01 13:20Oranje Nassau 2Helios 2De PijpAmsterdam
BK3821720/01 12:15Oranje Nassau D1Badhoevedorp D1De PijpAmsterdam
BK2961620/01 12:15Oranje Nassau F1AW.DTV F1De PijpAmsterdam
BK3803219/01 17:00KZ / Hiltex F2Oranje Nassau F2De KoogKoog ad Zaan
BK3803820/01 11:15Oranje Nassau F2ZKV F2De PijpAmsterdam
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
WK1311327/01 17:20DKV 1Oranje Nassau 1ZeewijkIJmuiden
WK1732327/01 13:30EKVA 4Oranje Nassau 2Sporthal Fanny Blankers-KoenAlmere
BK2111527/01 15:10Sporting Andijk / Ados 4Oranje Nassau 3De KlampAndijk
BK3821827/01 11:20Oranje Nassau D1Kleine Sluis D1De PijpAmsterdam
BK3051927/01 11:00TOP / SolarCompleet F2Oranje Nassau F1De WasbeekSassenheim
BK3803927/01 11:20Oranje Nassau F2KZ / Hiltex F2De PijpAmsterdam
BK3879524/01 20:00Oranje Nassau MW1OVVO / De Kroon MW2Sporthallen ZuidAmsterdam
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
WK1334203/02 14:40Oranje Nassau 1De Vinken 1De PijpAmsterdam
WK1773603/02 13:30Oranje Nassau 2De Vinken 2De PijpAmsterdamSteffenPang
BK2201803/02 12:20Oranje Nassau 3KVA 5De PijpAmsterdam
BK3151803/02 11:15Oranje Nassau F1EKVA F1De PijpAmsterdam
BK3804003/02 10:00OKV F2Oranje Nassau F2OostzaanOostzaan
BK3880831/01 20:00Fortissimo MW1Oranje Nassau MW1De OeverIJsselstein
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
WK1345010/02 14:40Oranje Nassau 1Atlantis 1De PijpAmsterdam
WK1791210/02 13:30Oranje Nassau 2Atlantis 2De PijpAmsterdamEdde Groot
BK2245010/02 12:20Oranje Nassau 3EKVA 7De PijpAmsterdam
BK3821310/02 12:00Kleine Sluis D1Oranje Nassau D1VeerburgAnna Paulowna
BK3204010/02 11:15Oranje Nassau F1Sporting West F1De PijpAmsterdam
BK3804110/02 11:15Oranje Nassau F2BEP F1De PijpAmsterdam
BK3882307/02 20:00Oranje Nassau MW1HKC MW2Sporthallen ZuidAmsterdam
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
WK1294217/02 16:45DTS 1Oranje Nassau 1De DrechtEnkhuizen
WK1701417/02 18:10KVA 4Oranje Nassau 2Nieuwe BankrashalAmstelveen
BK2042217/02 13:20SDO 3Oranje Nassau 3De VosseHillegom
BK3821917/02 11:00Purmer D1Oranje Nassau D1De VaartPurmerend
BK3804217/02 10:00Purmer F1Oranje Nassau F2De VaartPurmerend
BK3882814/02 20:00Oranje Nassau MW1Koveni MW1Sporthallen ZuidAmsterdam
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
WK1337810/03 15:40Oranje Nassau 1Badhoevedorp 1De PijpAmsterdam
WK1779610/03 14:30Oranje Nassau 2Badhoevedorp 2De PijpAmsterdam
BK2215710/03 13:20Oranje Nassau 3Badhoevedorp 4De PijpAmsterdam
BK4010410/03 12:15Oranje Nassau D1SDO D2De PijpAmsterdam
BK3167310/03 12:15Oranje Nassau F1Badhoevedorp F1De PijpAmsterdam
BK3804310/03 11:15Oranje Nassau F2DSO F2De PijpAmsterdam
BK3879707/03 20:00Atlantis MW1Oranje Nassau MW1De PhoenixMijdrecht
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
BK3882514/03 20:00Oranje Nassau MW1Tweemaal Zes MW1Sporthallen ZuidAmsterdam